Metro Redux 1.5 Milyon adet satttı!

İlk Metro oyunu olan Metro 2033, 2010 yılında piyasaya sürülmüştü. Serinin ikinci oyunu Metro: Last Light ise 2013 yılında çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl Metro 2033 Redux ve Metro: Last Light Redux ismiyle Metro oyunlarının görüntü kalitelerinin geliştirilmiş versiyonları yeni nesil konsollara ve PC’ye çıkmıştı.

Metro oyunlarının Redux versiyonları toplamda 1.5 Milyon adetten daha fazla sattı. 4A Games tarafından yapılan kıyamet sonrası dünya temalı FPS oyunu hakkında oyunun yayımcı firması Deep Silver “Metro Redux’un performansı hakkında heyecanlıyız, Metro Redux seriye birçok hayran kazandırdı ve bizde topluluğumuza daha fazla insan katmak için oyunun Mac versiyonu hakkında çalışmalara başladık.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan oyunların Dmitry Glukhovsky tarafından yazılan “Metro 2033” isimli kitaptan esinlenerek yapıldığını hatırlatmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr