Yeni mobil Warhammer 40K oyunu yolda!

Bu aralar Warhammer dünyasının nasıl hareketlendiği, Chaos’un cep telefonlarımıza bile çöktüğü, bizi rahat bırakmadığı malumunuz.

Diğer taraftan Warhammer: Total War gibi muhteşem bir oyun da önümüzdeki aylarda karşımıza çıkıp muhtemelen hayatlarımızı sömürecek. İş bu ortamda Warhammer serisi yeni bir tap-and-shoot oyunuyla yeniden karşımıza çıkacak. 40’tan fazla göreve sahip bir ana hikaye, crafting ve looting seçenekleri, her seferinde dinamik olarak oluşturulan bir patrol moduyla bize tam donanımlı bir Imperial Knight olmanın yolunu açacak olan oyun oldukça dikkat çekici gözüküyor.

Oyun 2012 yılında kurulmış PixelToys tarafından yapılacak ve firmanın ilk yüksek bütçeli oyunu. Şimdilik hangi Android’e çıkıp çıkmayacağı veya hangi telefonlarda çalışabileceği üzerinde açıklanmış net bir bilgi yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr