Armored Warfare erken erişime devam ediyor!

Savaş araçlarını konu alan MMO oyunlarının popülerleştiği bu dönemde, bu oyun piyasasına yen bir isim olan Armored Warfare’da katılmayı planlıyor. Obsidian Entertainment’in yapımcılığını, My.com’un ise yayıncılığını üstlendiği bu yapım üç erken erişim dönemini geride bıraktı.

Obsidian Entertainment ve My.com yaptığı açıklamayla oyunun dördüncü erken erişim dönemine girdiğini açıkladı. Bu yeni erken erişim döneminin 7/24 açık kalacağı ve yapımcıların sunucu bağlantısını hiç kesmeyeceği açıklandı. Erken erişim dönemi 30 Ağustos’a kadar devam edeceği de verilen bilgiler arasında. Önceki erken erişim döneminde farklı olarak yeni araçlar, yeni bir araç upgrade sistemi, yeni haritalar ve oyunla ilgili dengeleme ayarları da eklendi. Ve son olarak oyunun istemcisini açtığınızda sizi çok güzel bir sürpriz bekliyor. Tam 11 GB büyüklüğünde bir güncelleme sizi karşılayacak. Bakalım dev boyutlardaki güncelleme oyunun eksiklerinin giderilmesine yardımcı olacak mı.

leo2a5ingaragerrrtcorner

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr