A.V.A. için yeni mod ve yeni harita!

MMO piyasasının şu günlerde en kısır türünü MMOFPS oyunları oluşturuyor. Yine de artık kendi kitlesini oluşturmuş çıkalı birkaç sene olmuş olan birkaç MMOFPS oyunu oyuncular için alternatif olmaya devam ediyor. Aeria Games’in oyunu Alliance of Valiant Arms’da bu oyunlardan biri.

Aeria Games, ünlü MMOFPS oyunu için yepyeni bir harita ve oyun modunun oyuna ekledi. Oyuna gelen oyun modu Lastman Standing ismiyle oyundaki yerini alacak. Oyun haritasına 32 kişi dahil olabiliyor ve herkes kendi başının çaresine bakmak zorunda. Amacımız oyunda hayatta kalan son kişi olabilmek. Bu karşılaşma da araçlardan tutun da yumruklarımıza kadar pek çok silah kullanabiliyoruz. Aynı zamanda bu oyun modu için oluşturulan haritada bu oyunu oynuyoruz. Yeni eşyalar, yemi kapsüller ve oynda ki hatalarla ilgili düzeltmeler de yayınlanan güncelleme ile eklendi.

1366_five

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr