Allods’a yeni PvP modu!

Sevilen Türkçe MMORPG oyunlarından Allods Online yepyeni bir güncellemeyle yeni oyun içeriklerine kavuştu. Bu güncellemeyle beraber oyunun zaten başlayan PvP sezonu yeni bir boyut, yeni bir heyecan kazanacak. Zira güncelleme PvP konusunda yeni bir oyun modu, Rated PvP’yi sizlere sunuyor.

Öncelikle güncellemenin Ferris bölgesi için yepyeni bir raid sunduğunu belirtelim. Bu raid Ferris’deki senaryonun devamı olacak. Güncellemenin PvP yönüne baktığımız zaman ise 3-6 oyuncu arası guruplar aynı saydıki oyuncuya sahip guruplarla karşılaşacaklar. Olay yalnız bununla da sınırlı değil. Bu savaşlar üç yeni haritada yapılacak ve haritaların her biri kendi düzenine sahip olacak. Bu da oyuncuları haritalarda farklı stratejiler kullanmaya teşvik edecek. Oyuncuların bireysel performansları ise derecelendirilecek ve sıralamalar buna göre belirlenecek. Yalnız bu PvP savaşları oyunda yalnızca 65. seviyeye ulaşmış oyuncular için açık olacak.

firegirl1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr