Gearbox, Battleborn’un kötü adamını tanıttı

Battleborn’un kötü adamı Lothar Rendain’den son yıldızın vatandaşlarına bir mesaj var. Mesaj şöyle: Sizi yaklaşmakta olan şeyden hiçbir şey kurtaramaz; öleceksiniz.

Gearbox Software, Battleborn’un kötü adamının kişiliğine ışık tutacak ve oyunculara 9 Şubat 2016’da oyunun Hikaye Modunu oynadıklarında nelerle karşılaşacaklarına dair bir fikir verecek yepyeni bir fragman yayınladı.

Bir bilimkurgu hikayesi ancak kötü adamı kadar iyidir ve Gearbox oyuncuların nefret etmeye bayıldıkları, akılda kalıcı ve yanlış anlaşılmış kötü adamlar yaratmak konusunda son derece sağlam bir geçmişe sahip bilindiği gibi. Rendain de işte böyle “villain”; hedeflerine sıkı sıkıya bağlı olsa da yaptıklarını iyi bir nedenle yaptığını ve bu nedenin de tamamen bencilce olmadığını düşünüyor. Ve elbette, stüdyonun hikaye anlatım tarzına ayrı düşmeyecek şekilde Battleborn’un kötü adamı bile Gearbox’ın o ünlü espri anlayışından payını almış durumda.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor! https://t.co/PyoNr6kLL4 https://t.co/LRV9MYcaBO
Razer Vıper Ultımate Kablosuz Oyun Faresi İle Üstün Hızda Hüküm Sürün https://t.co/Lzb6AG9nFT https://t.co/7SlEQs2A3V

Flickr