Guild Wars 2 E3 programı açıklandı!

Guild Wars 2 MMORPG dünyasında son yıllarda istediği başarıyı yakalyan nadir oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. WildStar’ınd ahi ücretsiz sisteme geçiş yapması Guild Wars 2 için de aynı sonucu doğurur mu diye düşünen oyuncular olmuş olsa da, ArenaNet oyuna olan ilgiden oldukça memnun ve var olan sistemi değiştirmeyi pek de düşünmüyor gibi. Hatta yapımcı firma, oyuna gelecek olan yeni güncelleme ile Guild Wars 2’yi bir adım daha ileriye taşımaya kararlı.

E3 2015’de yer alacak olan Guild Wars 2 için elbette en fazla merak edilen konu, oyuna ciddi yenilikler getirecek olan Heart of Thorns eklentisinin detayları. Oyun yönetmeni Colin Johanson 16 Haziran’da merak edilen tüm detayların özel bir gösterimle açıklanacağını duyurdu. Bu gösterimde Heart of Thorns paketiyle beraber oyuncuların hem bireysel hem de lonca olarak nasıl yeni bir yola yönelebileceğinin yanı sıra sosyalleşme, savaş, oyun ilerleyişi ve Guild Hall sistemi hakkında detaylar açıklanacak. Gerçekleştirilecek olan etkinliği 16 Haziran’da Guild Wars 2 Twitch kanalından Türkiye saati sabaha karşı 04.30’da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Guild-Wars-2-First-Expansion-Announced-Titled-Heart-of-Thorns-471110-5

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr