Gelelim yaz indirimlerine!

Steam’in geleneksel indirim çılgınlıklarından biri olan Steam Summer Sale bu yıl Steam Monster Summer Sale olarak karşımıza çıktı. Steam Yaz İndirimleri, büyük indirimlerle bu akşam başladı.

Steam Yaz İndirimleri, 24 saatte bir değişen günlük indirimler ve 12 saatte bir değişen flash indirimlerden oluşmakta. Şimdilik oylamayla indirim fırsatı bulunmamakta. Ayrıca Steam bu yaz indirimine özel mini bir oyun da karşımızda bulunmakta.

Ayrıca her gün indirime giren hatrı sayılır oyunların listesiyle karşınızda olacağız, peki siz bu yaz indirimden hangi oyunları alacaksınız?

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Alperen 2 years ago | Cevapla
    gta 4 complete edition + alice madness returns

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr