HeroWarz’a yeni video!

Anime görsellere sahip olan MMO oyunlarının asla bitmeyeceğine adım gibi eminim. anime görseli olduğu süree boi oyun mekanikleri de olsa o oyun belli bir süre ayakta kalmayı başarıyor. HeroWarz’un iyi mi yoksa kötü bir oyun mu olduğunu bilmiyorum. Yukarıdaki sözlerim genel olarak bu oyun piyasası içindi. Ancak yeni bir anime görselli oyunun haberini görünce dayanamadım yazıverdim.

Her neyse, konumuza dönecek olursak şu sıralar KOG Games tarafından yeni bir anime görselli oyun hazırlanıyor. HeroWarz isimli bu oyunda izometrik kameradan çeşitli karakterleri kontrol edebilecek ve geliştirebileceğiz. Her karakterin farklı yetenekleri ve özellikleri olacak olan bu oyun geçtiğimiz Eylül ayında Güney Kore’de çıktı ve bu bölgede en popüler 10 MMORPG arasına girdi. Şu sıralar batı pazarı için hazırlanan oyun için yepyeni bir video yayınlandı. Yayınlanan video tam bir anime olmasına rağmen ne yazık ki oynanış hakkında bir detay vermiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr