İlk Türk MMOFPS oyunu Zula için büyük güncelleme!

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, 21.10.2015 tarihinde oyuna eklediği v1.04 sürümü ile gelişmeye devam ediyor. Yapılan bu güncelleme ile birlikte oyunda bir çok iyileştirmenin yanı sıra, eklenen içeriklerle, göz dolduruyor.

V1.04 sürümüyle birlikte oyuna eklenen özellikler arasında en çok göze çarpan yenilik “Silah Yükseltme”. Oyun parasıyla veya nakit parayla aldığınız bazı silahlara, oyun içerisinden kazandığınız materyaller sayesinde farklı özellikler kazandırabiliyorsunuz. Yeni özellikler kazandırdığınız silahınız oyun içerisinde de farklı bir görünüm kazanıyor. Maç sonunda kazandığınız bu materyalleri arttırmak için hazırlanan “Yonca Sistemi” sayesinde bu materyalleri kazanma şansınızı arttırabiliyorsunuz. Yeni sürümle birlikte oyuna eklenen yenilikler bununla sınırlı değil. Yeni bomba paketi, 5. Slot ve oyun içi sprey bu yeniliklerden bazıları.

Yeni sürümler ile birlikte offline ve online turnuvalarda devam ediyor. Geçtiğimiz ay, 2 ayrı offline turnuva düzenleyen Zula ekibi, bu ay da düzenledikleri online klan turnuvasıyla espor alanında gelişmeye devam ediyor.

Zula 2015-10-23 11-30-36

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr