Lord of the Rings Online oyun dünyalarının çoğunu kapatıyor!

Hayatına aylık ödeme modeli ile başlayan, ardından free-to-play’e dönen ve gerçek potansiyeline ulaşan LOTRO artık alacakaranlık kuşağında.

Oyuncuların pek de tutmadığı Turbine, yaptığı açıklamada oyuna ait dünyalardan her server için beşi hariç tamamının kapatılacağını açıkladı. Buna göre EU server’ında Belegaer, Gwaihir, Sirannon, Laurelin, ve Evernight dünyaları dışında tamamı kapanıyor. US serverında açık kalacak dünyalar ise Arkenstone, Crickhollow, Landroval, Gladden, ve Brandywine.

Oyuncular karakterlerini bu dünyalardan birisine transfer edebilecekler ve bunun için bir süre yok, yani acele etmeniz veya paniğe kapılmanız gerekmiyor.

F2P öncesini de düşünürsek 9 yaşına giren Lord of the Rings Online’ın sona yaklaştığını söylemek zor. Basitçe oyuncular haliyle sıkılıyor ve dünyaları daha dolu hale getirmek için de dünyalar konsolide ediliyor, bir nevi arkayı beşleme durumu diyebiliriz.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Özhan 2 years ago | Cevapla
    Oyunu serverda kimse yok diye bıraktım bu iyi oldu hahadkfkkf

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Arkadaşlar 25 adet WoW: Battle for Azeroth beta kodunu katılım yoğunluğuna göre sosyal medya kanallarımıza dağıttık… https://t.co/ZPjNP7TU4O
Yaz ayları oyun ayları! Yeni oyunlar, oyunlara yönelik koleksiyonlar ve yeni konsollar için kenara bir miktar para… https://t.co/GdDRAHfGDX

Flickr