Overwatch’un yeni kahramanı Lucio!

Blizzard, Gamescom’da World of Warcraft’ın yeni genişleme paketini duyurdu ve sanırım yapımcı firma daha uzun bir süre WoW’dan ekmek yemeyi planlıyor. Ancak Blizzard’ın yapım aşamasında olan oyunu Overwatch da şu bir gerçek ki oldukça büyük ilgi görüyor.

Yapımcılar her geçen gün yeni bir karakter için yayınladığı oynanış videolarına bir yensini daha ekledi. Lucio isimli yeni karakter sonic titreşimlerini düşmanın üzerine yollayan bir silaha sahip. Kısacası yeni karakter Lucio ses titreşimlerini saldırı olarak kullanıyor. Aynı zamanda bu titreşimleri kendine ve arkadaşlarına enerji olarak vermek için de kullanıyor ve destek rolü özelliği de kazanıyor. Dostlarına yolladığı enerji dalgaları ya onların hız kazanmasına ya da sağlıklarının düzeltilmesine yardım edecek.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. juicebox 2 years ago | Cevapla
    Loldeki lucian la arasindaki benzerligi bir tek ben farketmemisimdir umarim
  2. Türk Ow 2 years ago | Cevapla
    Tamamı Türkçe içeriğe sahip Overwatch sitesi dostlar buyrun: http://www.turkow.com

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr