Postapokaliptik evrenlerin popülerleşmesiyle beraber MMO sektörü de bundan nasibini aldı. Henüz erken erişim de olsa da Survarium da bu oyunlardan biri ve güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor.

Vostok Games’in free to play oyunu 0.30 güncellemesine sonunda kavuştu. Bu güncelleme ile oyuncular için yeni etkinlikler getirirken var olan bazı oyun sistemleri elden geçirildi. Güncelleme ile beraber yeni oyun modu Last Stand oyuna eklendi. Bu oyun modunda herkes kendi başına hayatta kalmaya çalışıyor ve bir takım sistemi yok. En yakın dostunuz silahınız ve düşmanlarınızı öldürerek puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Hangi oyuncu en fazla puanı toplarsa o oyuncu maçı kazanıyor

Diğer bir yenilik ise Knowledge of the Forest isimli yeni yetenek ağacı. Bu yetenek ağacı sayesinde oyundaki anomalylerden gelen hasarları daha da azaltabileceksiniz. Ayrıca özel bir artifact ile bu yetenek ağacında yeni bir yeteneği açabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr