Gördüğümüz en büyük GTA V kazası!

GTA V’in PC versiyonu ile tanışalı neredeyse dört ay oldu, hala da oyunun hakkını verecek kadar oynayabilmiş değiliz, en azından çoğumuz.

Oyunun konsol versiyonlarına kıyasla muhteşem görünen grafikleri, dolu dolu trafiği ve şehrin “yaşıyor” hissi, birinci kişi kamerası bir tarafa, hasar modelinin kötülüğü, Rockstar’ın modlar konusundaki haddinden sert tutumu, sürüş fiziklerinin keyifsizliği ve yapay zeka’nın kontrolündeki diğer sürücülerin ülkemizdekilerden pek farklı olmaması da artık iyiden iyiye göze batmaya başladı. Diğer bir deyişle oyunla cicim günlerimiz bitti ve biz oyunun tepesine bindik.

Diğer sürücülerin yapay zekasındaki problemler demişken aşağıdaki videoyu izlemenizde sonsuz faydalar var zira bugüne kadar bundan daha zincirleme bir kaza, daha fazla karmaşa, daha fazla kaos, daha fazla patlamayı Just Cause oyunlarında bile görmedik.

Doğal seleksiyon GTA V’in yapay zeka yönetimindeki sürücülerini gözüne kestirirse ne olur, hep beraber izleyelim.

4 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. Fatih 4 years ago | Cevapla
  Ortalık yanıyorken patlamaların ortasına araba süren daha sonra kaçınılmaz şekilde araçlarıyla birlikte havaya uçan sürücüler , yapay zeka arkadaşların bu gibi anlarda saçma sapan tercihleri v.s AI yerlerde sürünüyor , Gta 3 teki AI den farkı aynı araç ve çevrenin daha gerçekçi grafiklerde sunulması : ) Orada mesela o patlamaları görüp hemen aracına u dönüşü yaptıran , aniden geri vitesle kaçmaya çalışan hatta korkudan aracını durdurup dışarı çıkan ve sakin alanlara kaçışan insanlar (yapay zekalar) görmeliydik işte o zaman "olmuş bu abi" derdik ;)
 2. Mali 4 years ago | Cevapla
  Yanan adama tekme atıp yanan adama(0:26), etrafta fütursuzca koşturan ambulans şoförlerine(2:45) for. :D
 3. Fatih 4 years ago | Cevapla
  Mali kardeşim , hala 0:26 da ki sahneye gülüyorum gerçekten oyundaki ambulans şoförlerimi onlar ? = )
 4. Fatih 4 years ago | Cevapla
  Pardon ya yazdığın cümleyi tekrar okudum tekme atıp yanan adam ::D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr