Perfect World International’a yeni güncelleme geliyor!

Perfect World Entertainment’in oyunu Perfect World International bir süredir piyasada olan ve kendi kitlesine sahip bir MMORPG oyunu. Sevilen oyun için yeni bir genişleme paketi yayınlanacağı Perfect World Entertainment tarafından duyuruldu.

War Front olarak isimlendirilen yeni güncelleme ile beraber gelecek olan yeniliklere bakalım şimdi. Çıkış tarihi 11 Kasım olarak işaret edilen oyun büyük ölçekli ve sunucular arası PvP savaşları içerecek. Ayıca oyuna gelecek olan ilk tek kişilik instance bu güncelleme ile beraber olacak. Heavenfal olarak adlandırılan bu instance Perfect World International’ın en zor instancelerinden biri olacak.

PVP açısından zengin olan eklentiyle beraber 20v20 yapılabilecek ve seviye 60 üzeri oyuncuların katılabileceği The Nation War haftada iki kere yapılacak. Ayrıca yukarıda bahsettiğim büyük ölçekli savaşlar 60v60’a kadar oyuncuların Treasure Island için çarpışmalarını sağlayacak.

War-Front-InPost

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr