Quiet, oynanabilir karakter olarak Metal Gear Online’da!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’de tanıştığımız ve sevdiğimiz Quiet, pek çok yenilikle beraber Metal Gear Online’a geliyor!

Konami’nin bugünkü Twitch yayınında duyurduğu üzere Quiet, Mart ayı içinde yeni haritalar ve modlar ile birlikte oynanabilir karakter olarak Metal Gear Online’a eklenecek. Üstelik Konami’nin topluluk yöneticisi Rob Peeler’a bakarsak, tıpkı Ocelot ve Snake gibi bir miktar ‘OP’ olacak. Diğer karakterlerden daha hızlı hareket edebilen ve kamuflajı daha etkin kullanabilen Quiet’ın zayıf tarafı ise takım arkadaşları ile iletişim kuramıyor olması.

Fiyatı henüz açıklanmayan bu DLC ile beraber üç yeni harita da geliyor. Azure Mountain, Rust Palace ve Cradle of Spirits adlı haritaların tamamı Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’den aşina olduğumuz mekanlar.

Oyunda ikinci silah olarak bıçak taşıyabilme ve bombalar ve roketlerin patlama etkisini azaltmak gibi bazı ince ayarlar yapılması bekleniyor. Ayrıca Mart ayı içinde Survival Mode’un yanında henüz açıklanmayan başka bir mod daha duyurulacak.

jpg (2)

jpg (1)

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr