Star Trek Online’ın yeni güncellemesi geldi

Star Trek gibi büyük bir evrenin MMORPG’sinin sevilmemesi neredeyse imkansızdı. Bu büyük markanın elbette bir kitlesi var ve bu kitle star Trek Online’ı ayakta tutmaya devam ediyor. Yapımcı ekip Cryptic, oyuna getirdiği yeni güncellemelerle ilgiyi devam ettiriyor.

Yapımcı ekip Cryptic Studios oyuna yeni bir Broken Circle isimli güncelleme ile yeni bölümü de sundu. Bu bölümle beraber her hafta oyunculara yepyeni hediyeler verecek. Bu ödüllerin her hafta değişeceği açıklandı. Bu hafta verilen hediye Reactive Armor Catalysts paketi olacak. Bunun yanında Broken Circle bölümünü ilk kez tamamladığınızda yine hediyeler sizi bekliyor olacak. Ancak bu eşyalardan bazılarının açılabilmesi ve kullanılabilmesi için en az seviye 50 veye üstü istediğini belirtelim.

star_trek_online_game-wide

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr