Trove büyük başarı yakaladı!

Minecraft’a benzer grafik tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Trove bir MMO oyunu olarak piyasaya çıktı ve oldukça sevildi. Oyun şimdiden büyük bir başarıya imza attı.

Oyunun piyasaya çıkmasının üzerinden daha bir ay bile geçmeden, Trion Worlds Trove’un bir milyon kullanıcı barajını aştığını açıkladı. Trion Worlds bunun için oyunculara teşekkür etmekten geri kalmadı. Trove bu başarısını tamamen hak etti zira bu oyun tarzını bir MMO’ya aktarmak son derece iyi bir düşünce. Dokuz farklı sınıf ile farklı bir MMORPG deneyimi yaşatan Trove o zindandan bu zindana koşabiliyor ve detaylı bir crafting sistemi üzerinde çalışabiliyorsunuz.

Trove--03-lg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr