Pan-Pan’dan yeni oynanış videosu…

Might And Delight kendine özgü bir tarzı olan, özellikle de Shelter serisi ile tanıdığımız ve sevdiğimiz bir yapımcı, yeni oyunları da bir o kadar sevimli gözüküyor.

Pan-Pan sizi çözüm konusunda özgür bırakan, açık uçlu, hikâye temelli bir puzzle/adventure oyunu ve 25 Ağustos tarihinde PC için satışa çıkması bekleniyor.

Oyun hem oynanış hem de grafik tarzı olarak Might And Delight’ın diğer oyunlarından hayli farklı bir yapıya sahip. Öncelikli amacımız ise hasar görmüş uzay gemimizi tamir edip uzak dünyalara açılmak.

İlk görseller yayınlandığında nasıl bir oynanışa sahip olacağını kafamızda canlandıramamıştık, şimdi yeni oynanış fragmanı da geldi, buyrun bakalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr