Pokemon Go yayıncısını canlı yayında soydular!

Pokemon Go’nun nasıl bir çılgınlık yarattığı malumunuz, bu rüzgar hayli dinmiş olsa da oyun halen yayıncılar arasında oldukça popüler durumda.

The Pokemon Company ve Niantic Games’in kısaca “çalışmadığımız yerden çıktı” diye tarif edebileceğimiz bir çılgınlık yaratıp tüm dünyayı kasıp kavuran oyunu Pokemon Go, (Tolga Yüksel’in yaptığı incelemede öngördüğü gibi) zirve günlerini kısa sürede geride bıraktı. Oyunun yetersiz oyun için içeriği sebebiyle “Pokemon Panini Albümü” kıvamının çok ilerisine gidemeyeceği kısa sürede ortaya çıkarken Niantic Games’in oyuncuları geri getirmek için ne yapacağı halen merak konusu.

Bu arada oyun kendi hikâyelerini yaratmaya da devam ediyor. Bunun son örneği de Pokemon Go yayıncısı Rickeybot’un Central Park’ta canlı yayın sırasında Pokemon avlarken gasp edilmesi oldu.

Yayın sırasında saldırıya uğrayan ve gasp edilen Rickeybot’a saldıran kişi ise telefonun kamerasında açıkça gözüktüğünden yakalanması an meselesi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr