Razer Mamba yetmez diyenler için Mamba Elite geliyor!

Razer Mamba Elite kablolu oyuncu faresi Mamba ekibinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkıyor.

Mamba Tournament Editon’ın selefi olarak raflara gelmeye hazırlanan Elite Razer 5G Advanced Optical Sensor teknolojisi ile 16.000 DPI’a çıkma imkanı sağlıyor.

Razer DeathAddder Elite ve RazerTM Mechanical Mouse Switches’dabn alışık olduğumuz bu teknoloji Omron ile birlikte çalışarak üretildiği için aynı zamanda 50 milyon tıklamaya kadar da dayanıklılık sunuyor.

Ergonomik tasarım; geliştirilmiş dokulu yan kısımlar ve 20 kişiselleştirilebilir RGB aydınlatması gibi ek özellikleri ile Mamba Elite sizlere en üstün oyun performansının yanında atmosfer ve kişiselleştirme özgürlüğü de sunuyor.

Ürün Razer.com üzerinden tüm dünyada satışa sunulmuş durumda, fiyatı ise 90 dolar veya 100 euro.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr