Razer ManO’War artık kablolu!

Kişiselleştirilmiş 7.1 çevresel ses özelliği ve PC, Mac, Xbox One®, PlayStation® 4 ile tam uyum, Razer’ın bol ödüllü ManO’War kulaklığının bu yeni kablolu versiyonunda bir araya geliyor.

Oyuncu ekipmanları, bağlı cihazlar ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer, Berlin’de devam etmekte olan IFA fuarında yeni kulaklığı Razer ManO’War 7.1’i duyurdu. Yeni analog-digital oyuncu kulaklığı, yakın zamanda piyasaya çıkan ve TechRadar, Tom’s Guide, VentureBeat’in de aralarında bulunduğu teknoloji girişimleri tarafından pek çok ödüle layık görülen Razer ManO’War kablosuz kulaklığın kablosuz versiyonu.

Razer ManO’War’da sanal 7.1 çevresel sesi dinleyeciye ileten güçlü 50 mm hoparlörler kullanıldı. Razer Synapse konfigürasyon yazılımı oyuncuların sesi istedikleri gibi özelleştirmelerini sağlıyor. Kulaklık, ses izolasyon teknolojisine sahip. In-line ses yüksekliği kontrolü ve katlanabilir MEMS bum mikrofonu Razer ManO’War 7.1’in son derece düzgün bir oyun ses deneyimi sunuyor.

Razer_ManOWar_Wired_1

Pakete dahil olan dijitalden analoğa dönüştürücü USB (DAC) Razer ManO’War 7.1’in hem PC hem Mac platformlarında hızlı ve çarpıcı ses performansı vermesini sağlıyor. Katıksız analog bağlantı (3.5mm ses jakı) ise Xbox One®, PlayStation® 4 ve diğer platformlarla universal uyumluluk getiriyor.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan yeni ManO’War için şöyle söylüyor: “Razer ManO’War 7.1 tüm oyuncular, ama özellikle hem PC hem konsolda oyun oynayanlar için fantastik bir ürün. Bugün piyasada olan yüksek performanslı kulaklıklarda bu kadar çok yönlü ve kullanışlı başka örnek yok.”

Razer ManO’War 7.1 RazerStore.com’da ve diğer mağazalarda satılacak. Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.razerzone.com/manowar-7.1

Fiyat:
119.99 USD. / €134.99 EURO.

Piyasa durumu:
Razerzone.com – Ön siparişte
Mağazalar – Tüm dünyada, Ekim 2016’da

Ürün özellikleri:

• Keskin konumsal ses için, gelişmiş 7.1 sanal ses motoru
• Güçlü 50mm hoparlörler ve sarmal oyun ses özelliği için ses izolasyonu
• Kolay erişim için n-Line kontroller ve tamamen katlanabilir mikrofon
• 3.5mm jak cihazlarla kusursuz çalışma özelliği
• PC, Mac, PS4 ve Xbox One ile tam uyum (Xbox One stereo adaptörü gerekebilir ve ayrıca satın alınabilir)
• Razer Synapse üzerinden sadece PC’ye özel 7.1 Surround Sound özelliği

Razer_ManOWar_Wired_2

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr