Sea of Solitude: EA Originals’tan güzeller güzeli bir oyun daha!

EA Originals son yıllarda içimin en fazla ısındığı oluşumlardan birisi. Tıpkı Square Enix Collective gibi, destekleyecekleri indie geliştiriciyi seçerken kılı kırk yarıyor ve birbirinden güzel oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Berlin’de yerleşik Jo-Mei Games tarafından geliştirilen yapım sönük geçen EA Play‘in en fazla dikkat çeken yapımlarından birisi olmayı başardı.

Tim Burton’ın “Big Fish” filminde geçen en akılda kalıcı cümlelerden birisiydi: “Kötü veya şeytani olarak bildiklerimiz çoğu zaman sadece yalnızdır.” İşte, EA Originals‘ın muhteşem gözüken son oyunu Sea of Solitude da yalnızlığın bir canavara çevirdiği Kay ile çıkacağımız unutulmaz bir macerayı konu almakta.

Bu macerada tekrar insan olmanın yollarını arayacak ve karşımıza çıkan tekinsiz yaratıkların ve dev boyuttaki diğer Black Feathers’ların hakkından gelmeye çalışacağız.

Sea of Solitude’ü fena halde çuvallayan Submerged’e benzetmek mümkün olsa da 2019’un başlarında bizlerle buluşacak olan bu oyundan fena halde umutluyuz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Disk sürücüsüz Xbox One S tanıtıldı. https://t.co/WoySz1kB1x https://t.co/hnzDAcluSl
Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain için PC vakti! https://t.co/XCsXnBQraC https://t.co/IG3mmUKhwB

Flickr