Sony, Gran Turismo Sport’u ön sipariş ile alanlara paralarını iade ediyor.

PlayStation 4 ile tanışalı neredeyse 3 sene oldu bilindiği gibi, ancak halen bir Gran Turismo oyunu yeni konsola çıkabilmiş değil.

Bu yıl 18 Kasım’da çıkmasını beklediğimiz ve seriyi yeni nesil konsollara taşıyacak olan Gran Turismo Sport, son gelen haberlerin ardından 2017 yılına ertelendi ve bu da oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncular arasında büyük bir tepki dalgası yarattı.

Gran Turismo oyunlarının geçmişine bakacak olursak, erteleme alışılmadık bir şey değil zira Ara oyunlar da dahil olmak üzere bugüne dek çıkmış tüm Gran Turismo oyunları en az bir kez ertelendi. Ancak tarihin belirsizliği sebebiyle oyuncuların paralarını geri almak için başvurması durumu Sony açısından biraz daha sıkıntılı bir hale dönüştürmüş durumda.

Sony’den gelen bilgi, firmanın ücret iadesi talebinde bulunanlara paralarının geri iadesinin yapılacağı yönünde. Bu müşteri hizmetleri açısından son derece doğru bir hareket olmakla birlikte, efsanevi yarış serisinin merakla beklenen yeni oyunu adına berbat bir başlangıç.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr