The Last Guardian bu sene çıkacak gibi!

Sony’nin yılan hikayesine dönen The Last Guardian’ı büyük ihtimalle bu sene piyasaya çıkacak.

Seneler önce PS3’e özel olarak tanıtıldıktan sonra bir türlü piyasaya çıkmayı başaramayan, ardından tam da artık umudumuzu kestiğimiz noktada, geçtiğimiz E3 fuarında oynanış videosu yayınlanan, ardından yeniden kayıplara karışan oyunun yapımcısından halen 2016’da çıkış hedeflerini gerçekleştirme çizgisinde oldukları bilgisi geldi.

Ayrıca bu ayın Edge Magazine dergisindeki özel içeriklere bakılacak olursa, kedi-kuş-tavuk karışımı dev dostumuz Trico, kuyruğundan yıldırımlar atabiliyor!

Oyun o kadar uzun süredir geliştiriliyor ve o kadar çok defalar duraksadı ki, potansiyeli yüksek de olsa teknik anlamda fazla bir beklentimiz yok. Tek istediğimiz bittiğinde aklımızda kalacak bir hikaye ve bu deneyimi berbat etmeyecek kadar sorunsuz mekanikler, bu kadar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr