The Witcher III – Blood and Wine’dan yeni görüntüler…

Geçtiğimiz yaz aylarını günde iki tane The Witcher III haberi yaparak geçirdikten sonra, uzun süren suskunluk da bu görseller ile bozulmuş oldu.

Geçtiğimiz yıl LEVEL editörleri tarafından yılın oyunu seçilen ve ilk DLC’si Hearts of Stone ile de “En iyi DLC” ödülünü götüren The Witcher III’ün ikinci ve son eklentisi Blood and Wine’a ait cıvıl cıvıl görseller yayınlandı.

Yılın ilk yarısında piyasaya çıkması beklenen, ancak içinde bulunduğumuz Nisan ayı itibarıyla henüz resmi bir çıkış tarihine sahip olmayan The Witcher III – Blood and Wine’ın PC fiyatının da tıpkı Hearts of Stone’da olduğu gibi 30tl civarında olması bekleniyor. Daha önce Expansion Pass satın alanlar ise bu içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilecek.

jpg (1)

jpg (2)

jpg (3)

jpg (4)

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr