World of Tanks’ten 1 günlük Premium kodu hediye!

2011 yılında oyunculara ulaştıktan sonra müthiş bir ilgiyle karşılanan ve günümüzde 120 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan World of Tanks, LEVEL okurlarına bir günlük premium kod hediye ediyor.

Üstelik bu kodu kullanmak için yeni kullanıcı olmanız da gerekmiyor. 🙂

Senelerdir aktif bir World of Tanks oyuncusu bile olsanız kodu aktive edebilirsiniz. Kodu aktive ettiğinizde, bir günlük sürede gelişiminizi hızlandıracak, ekonomik açıdan da rahatlayacaksınız. Ayrıca Premium hesaba sahipseniz alacağınız bu kod, premium kullanım sürenizi bir gün artıracaktır.

Eğer bayram tatilinde saatlerce World of Tanks oynadıktan sonra hızınızı alamadıysanız, bonus kodunuz burada sizi bekliyor. Dağıtılacak kodların sayısı elimizdekilerle sınırlıdır.

Kodu aktive etmek için de şu rehberi kullanabilirsiniz.

Kod içeriği:
1 günlük Premium Hesap

Savaş meydanlarında görüşmek üzere. 😉

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr