XCOM 2’nin ikinci eklentisi haftaya piyasada

Son dönemlerde çektiğimiz strateji açlığını gideren, bunu yaparken da zorluğuyla canımıza okuyan XCOM 2’nin Alien Hunters DLC’si eskisinden de fazla zorluk vaat ediyor.

12 Mayıs tarihinden itibaren oyunculara sunulacak olan XCOM 2: Alien Hunters’da ağırlık Ruler adıyla bilinen düşman birimlerine verilmiş durumda. Diğer düşmanlar ile savaşırken kullandığınızdan farklı stratejiler gerektiren ve hikaye akışı içinde rastgele olarak karşınıza çıkacak olan bu birimler, muhtemelen sabrımızı sınayacak derecede zorlu olacaklar.

Ayrıca Alien Hunters ile birlikte oyuna bu yeni düşmanlar ile baş etmenizi kolaylaştıracak hem yakın mesafe, hem de uzak mesafede kullanabileceğiniz silahlar da eklenecek ve tüm bunların fiyatı da 9.99$.

3058063-xcom+2_alien+hunters_screenshot_viperking_001

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr