GTA V’in merakla beklenen modu ertelendi!

GTA V için hazırlanmış pek çok modu bu sayfalarda paylaştık, hatta bazen o kadar abarttık ki takipçilerimizden azar bile işittik.

Onca mod içinde en fazla beklenenlerden biri ise Josh Romito tarafından hazırlanan ve aşağıda çıkış fragmanını bulabileceğiniz GTA V: Redux modu. Oyunun artık hafiften yaşlanmaya başlayan grafiklerini alıp, ortalığı cennet bahçesine çevirmesini beklediğimiz modun ertelenme sebebi ise yapımcısının hacklenmesi!

Yapımcı geçtiğimiz hafta evdeki ağının hacklendiğini ve projenin tehlikeye girdiğini, bu süreçte bir miktar data kaybı yaşadığını ancak birden fazla sayıda yedek almış olması neticesinde modun bir miktar kayıpla yoluna devam edeceğini belirtmiş.

kVY

GTA Redux her şeyden önce grafik ağırlıklı bir güncelleme ve oyunun tüm efektlerini elden geçirdiği gibi, hava şartlarını da tamamıyla yeniden yaratıyor. Buna ilave olarak oyundaki reklam panoları da artık gerçek markalardan oluşmakta.

Oyundaki polislerin davranışları, oyundaki silahlar ve şehirlerdeki insan kalabalığı da elden geçirilen diğer hususlar arasında.

Normalde 26 Ağustos tarihinde çıkması beklenen modun yeni çıkış tarihi ise 16 Eylül.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Outlast 2 için yeni ürpertici fragman geldi! https://t.co/sjoXjMoYXh https://t.co/1lQkdclGZV
Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb

Flickr