Acthung! Cthulhu Tactics ilk oynanış videosu ile karşımızda

Ripstone Games, bu sene içinde çıkması planlanan Achtung! Cthulhu Tactics’in yeni oynanış videosunu paylaştı.

Auroch Digital’in tasarım yöneticisi Tomas Rawlings yayınlanan videoda oyunun açılış görevini yaparken mekanik detayları, oynanış ve hikaye arka planı konusunda bilgilenmemizi sağlıyor.

Sıra tabanlı, taktiksel bir RPG oyunu olan Achtung!, 2. Dünya Savaşının Lovecraft yaratıklarının askere alındığı alternatif bir versiyonunu sunuyor. Nazilerin kara bilim ve ökültizm yardımıyla hayata geçirdikleri şeytani yaratıklara karşı ışığın gücünü kullanarak savaşmak, bu kabusu dünyaya yayılmadan engellemek ise ekibimize düşüyor.

Her karakterin kendi hikayesi, silah uzmanlığı ve dövüş yeteneklerine sahip olduğu Achtung! Cthulhu Tactics, 2.Dünya Savaşı ile ilgili eşsiz bir strateji oyunu sunuyor. Kesin tarihi belli olmasa da 2018 bitmeden PC, PlayStation4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr