Artık PS2’ye veda etme vakti

Aradan geçen yıllara rağmen hala alevi sönmeyen PlayStation 2’nin vadesi Sony tarafından dolduruldu.

Şirket, artık PS2’nin teknik servislerinin çalışmayacağını duyurdu. Pek çok kişi tarafından sevilmeye devam eden konsol yıllardır üretilmiyor olsa da servis desteği hala varlığını koruyordu.

Ancak yakın zamanda, son online form doldurma tarihinin 31 Ağustos, PlayStation servislerine konsolların getirilmesinin son tarihinin ise 7 Eylül olduğu açıklandı. Ne yazık ki bu tarihten sonra PS2’nizin başına bir şey gelirse daha yerel teknik servislerden yardım almanız gerekecek.

Dünya çapında 150 milyon civarında satışıyla PlayStation2 gelmiş geçmiş en başarılı konsol olarak zirveyi koruyor. Yeni çıkan konsolların ardından Sony’nin de açıklamasıyla artık resmi olarak miadını doldurmuş olsa da hepimizin kalbinde özel bir yeri olmaya devam edecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr