Bethesda Gamescom’a tek silahla geliyor

Geçtiğimiz haftalarda Fallout 4 ve Doom 4’e ait yeni bilgilerin QuakeCon 2015’te geleceği açıklanmıştı. Bethesda, Gamescom’a ceplerinde hangi oyunlarla geleceğini açıkladı. Bethesda, çoğu oyuncuya göre en güçlü silahıyla geliyor.

Yapılan açıklamaya göre Bethesda, Gamescom etkinliğine sadece Fallout 4’ü getirecek. Diğer bir deyişle çok beklediğimiz Dishonored 2 başta olmak üzere, Doom veya Battlecry’ı Gamescom etkinliğinde göremeyeceğiz. Fallout’a özlemimiz azalsa da QuakeCon’a kadar diğer oyunlara özlemimiz artacak, özlemimize yeni nesil Pip Boy basacağız.

Dipnot: Gamescom 2015’in, 5-9 Ağustos’ta Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek.

Fallout 4’ün genişletilmiş oynanış videosunu hala görmediyseniz de şuradan alalım;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr