ByNoGame’den ücretsiz ön ödemeli kart!

Türkiye’nin dijital oyun deposu ve sektör lideri e-ticaret platformu ByNoGame, kart ve kullanım ücreti olmayan ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart’ı tanıttı.

Yüzde 100 yerli sermaye ile 2007 yılında kurulan ByNoGame’in kuruluşunun 10. yılında tanıttığı ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ile internette, mağazalarda, tüm banka POS’larında ödeme veya harcama yapılabildiği gibi, içerisindeki bakiye de ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

Türkiye’de banka hesabı olmayan % 40’a ulaşacak
Tanıtımda konuşan ByNoGame.com CEO’su Murat Kömürcü, Param ByNoGame Kartı’ı Turk Elektronik Para A.Ş. ile ortak hazırladıklarını söylerken, nüfusun üçte birinin ve yetişkin nüfusun yüzde 40’ının banka hesabına sahip olmadığı Türkiye’de ön ödemeli kartların, özellikle 18 yaşın altında ve banka hesabı bulunmayanlara büyük kolaylık sağladığını belirtti.

Satış noktalarından satın alınarak bakiye yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olan Param ByNoGame Kart, tüm ATM’leri kullanma, fiziksel mağazalardan ve internetten alışveriş yapabilme, para alıp gönderebilme gibi özellikleriyle fark yaratıyor.

Oyuna en çok zaman ayıran 3. ülkeyiz
Türkiye’de dijital oyun oynayanların sayısının 29 milyonu aştığını, dijital oyun pazarının da 744 milyon dolarlık büyüklüğe sahip olduğunun altını çizen Kömürcü, oyuna harcanan sürede ise dünya ölçeğinde Polonya ve Rusya’nın ardından 3. sırada olduğumuzu kaydetti.

Kömürcü, sözlerine şöyle devam etti: “Param ByNoGame Kart, dijital oyun dünyasında oyun satın alma, oyun içi alışveriş yapma, oyun ürünlerini alıp satmak isteyenler için pratik bir çözüm sunuyor. Kart ve kullanım ücreti olmadan 13 yaş ve üzeri herkesin kolayca Param ByNoGame Kart sahibi olmasını istiyoruz.”

Tüm ATM’lerden nakit çekimi ve para transferi olanağı
“Bu kartı tüm bankalarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette, oyun severlerin yakından tanıdığı Steam’de, kısaca tüm Türkiye’de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kartı BKM Express’e ekleyebilir, BKM Express’in kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük dijital oyun deposu ByNoGame.com’da indirim ve fırsatlar da Param ByNoGame Kart kullanıcılarını bekliyor.”

2017’de % 100 büyüyecek
Kuruluşlarının 10. yılında bu tanıtımı yaptıkları için gururlu ve mutlu olduklarını söyleyen Murat Kömürcü, ByNoGame’in 2016 yılında yüzde 75,9 büyüme kat ettiğini ve bu yıl büyümenin devam ettiğini; Param ByNoGame Kart, ByNoGame Store, PUBG Skin pazarı gibi başarılı inovasyonlarla bu yılki hedeflerinin de yüzde 100 büyümeye ulaşmak olduğunun altını çizdi.
Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliği ile Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy logosunu taşıyan Param ByNoGame Kart, Türkiye’deki tüm POS, ATM ve e-ticaret sitelerinde kullanılabiliyor. İnternet alışverişlerinde güvenlik için Güvenli Öde (GO) altyapısını bulunduran Param ByNoGame Kart, bankada işlem yapmaya gerek kalmadan, internet ve mobil şube üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Karta para yatırmak için kredi kartı, banka kartı, havale/EFT yöntemleri ve ATM’ler kullanılabiliyor.

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart kullanabilmek için gerekenler
– 13 yaş ve üzeri olmak
– Param ByNoGame Kart’ı edinmek
– Kayıtlı cep telefonundan SMS ile şifre oluşturmak
– Param ByNoGame Kart’a kredi kartı, banka kartı, havale/EFT ile veya ATM üzerinden bakiye yüklemek

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart nerelerde geçerli?
– ByNoGame’de
– Tüm ATM ve POS cihazlarında
– Tüm e-ticaret sitelerinde
– Dünyanın en büyük oyun mağazası Steam’de

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart ne gibi avantajlar sunuyor?
– ByNoGame’de ve anlaşmalı iş yerlerinde indirim ve fırsatlar
– Kart ücreti ve masraf bulunmaması
– Hızlı ve kolay para çekme
– Mobil uygulama ve internet şubesi (www.param.com.tr) üzerinden yönetilebilme
– ATM’den ücretsiz para yükleme

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Leocorte 1 year ago | Cevapla
    10-17 yaşındaki çocukları kartla tanıştırıp, internet dünyasına parayla soktuğunuz için tebrik ederiz ByNoGame. Migros’a koyup 13 yaşı doğrularsınız eminiz.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@culsuzbatman Son iki yıla ait sayılar için okurhizmetleri@doganburda.com adresine bir mail rica edeceğiz. :)
PlayStation® Classic Türkiye'de satışa sunuldu https://t.co/ss9YNSlazV https://t.co/VekRLVVmDt

Flickr