Call of Cthulhu’nun yeni oynanış trailer’ı yayınlandı

Cyanide Studios tarafından geliştirilen Call of Cthulhu oyununun yeni oynanış videosu trailerı yayınlandı.

Macera korku türündeki oyunda, Özel Dedektif Edward Pierce olarak Darkwater adasındaki aile cinayetini araştıracağız. Cinayetin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken tarikatların, komploların ve hatta Lovecraft’ın Eskilerinin arasında zihnimizi hayli zorlayacak bir deliliğe sürükleneceğiz.

Oyunun oynanış videolarında atmosferin yanı sıra RPG öğeleri hakkında da bilgiler veriliyor. Görünen o ki gizemli ve ürkütücü Darkwater adasında görevimizi yapmaya çalışırken geliştirilebilir yeteneklerimiz sayesinde adanın güvenilmez sakinlerini sorgulayacağız.

Chaosium’un video oyunu uyarlaması olan RPG türündeki Call of Cthulhu 30 Ekimde PS4, PC ve XboX One’da çıkacak.

Bolca diyalog ve araştırma unsuru içeren oyunun 1 saatlik oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr