THQ Nordic iki oyun serisini daha satın aldı

Daha önceden de birçok oyun serisinin fikir haklarını satın alan THQ Nordic bu sefer de Atari’ye ait Alone in the Dark ve Act of War oyunlarını satın aldı.

Alone in the Dark: 90’lardaki korku oyunlarının öncüsü olarak görünen Alone in the Dark, serinin devamında başarısını koruyamamıştı. Voodoo, The Wild West ve H.R. Giger’ın işlerinden ilham alınan Alone in the Dark’ın temelinde oyun sektörünün esinlenmeye doyamadığı H.P. Lovecraft hikayeleri bulunuyor.

Act of War: Yazar Dale Brown tarafından kurgulanan hikayesiyle gerçek zamanlı strateji oyunu olan Act of War, daha az bilinmesine rağmen 2005 yılında eleştirmenler ve oyunculardan gayet olumlu tepkiler almıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr