CD Media Türkiye, Warner Bros’un Yeni Dağıtımcısı Oldu

Batman ™, LEGO® ve Mortal Kombat ™ gibi popüler serilerin video oyun yayıncısı olan Warner Bros. Interactive Entertainment (WBIE), Türkiye’deki distribütörlüğünü CD Media Türkiye’ye devretti.
CD Media CEO’su Spiros Giamas yapılan anlaşmayla ilgili şunları söyledi: “Warner Bros. Interactive Entertainment ile yaptığımız son anlaşmayı duyurmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Türkiye, CD Media Grubunun Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Romanya ve Bulgaristan ile birlikte WBIE’yi temsil ettiği en yeni ilaveyi temsil ediyor.” WBIE’nin popüler video oyunları kataloğuna ek olarak, CD Media Türkiye, LEGO video oyunu serisinin en yenisi olan LEGO® Jurassic World™’un dağıtımını yapacak. Xbox One, PlayStation 4 ve PC için şu anda mevcut olan oyun 20 Eylül’de Nintendo Switch™ formatında çıkıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Sezon 5 güncellemelerinin tam listesi https://t.co/5pUpSrWPvu https://t.co/Q933YiRlQz
Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3

Flickr