Conan Exiles çok yakında bizlerle.

Funcom’un Barbar Conan temasını oyun dünyasına taşıyan “Conan Exiles” oyununun en sonunda çıkış tarihi paylaşıldı.

İlk çıktığı zamanlarda oyuncular temasıyla etkileyen Conan Exiles, yakında üç platform için de piyasada olacak. Steam ve Xbox üzerinden erken erişim sürecinde olan oyunun PlayStation 4’de herhangi bir sürümü bulunmamaktaydı ama oyunun çıkışıyla birlikte artık PS4’de de oynanabilecek.

Oyun bir aksilik olmazsa 2018 Mayıs ayında bizlerle birlikte olacak. Konsollar için ön siparişler de bu hafta içinde açılacak. İsteyenler oyunun Collector’s Edition paketini de satın alabilecekler. Bu paketin içinde çizgi romanlar, çeşitli kitaplar, Conan figürü ve Conan’s Atlantean kılıcı da mevcut.

Oyunun kutulu halini de aynı tarihte piyasada olacağını söylemeden geçmeyelim.
Funcom tarafından yapılan açıklamaya göre de oyun, erken erişim sürecinden çıktıktan sonra Pc’de 40 Dolar Konsollarda ise 50 dolar üzerinde satılacak.

Conan Exiles

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr