The Forest yakında PlayStation 4’te!

Piyasadaki en iyi hayatta kalma oyunlarından The Forest, 2018’de PlayStation 4’e çıkışını yapacak.

“The Forest” 2014 yılında ilk çıkışını yapmıştı Steam’de hatırlanacağı gibi. Halen erken erişim sürecinde ve gayet olumlu bir şekilde kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Oyuncular da oyunun halen bitmemesini pek takıyor gibi değiller zira oyun başta söz verdiği tüm hedeflere ulaştı ve üzerine koymaya devam ediyor.

Oyunda çeşitli canavarlara karşı savaştığımız ve kendimizi koruduğumuz barınaklar, tuzaklar gibi çeşitli yapılar oluşturabiliyoruz.

The Forest büyük ihtimalle önümüzdeki sene hem PC için tam sürümüyle, hem de PlayStation 4 için aynı zamanda çıkışını yapacak.

Oyunun PlayStation 4 versiyonu için paylaşılan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr