Don’t Knock Twice için geri sayım başladı!

Wales Interactive’in merakla beklenen korku oyunu Don’t Knock Twice nihayet çıkış tarihine kavuştu.

VR’ın hayatımızda yer etmeye başladığı son dönemde en fazla beklenen yapımlardan biri olan oyun 5 Eylül tarihinde PSVR, HTC Vive ve Oculus Rift için satışa sunulacak. Ürünün PSN Türkiye fiyatı henüz belli olmasa da Steam’den 24.80 TL karşılığında edinilebiliyor.

Birinci kişi kamerasından oynanan bir macera oyunu olan Don’t Knock Twice, korku oyunları türünün VR’a ne kadar uygun olduğunun açık bir izahı gibi aslında. Yapımın hareket hastalığını ne kadar tetiklediğini henüz bilemesek de kalp atışlarınızı hızlandıracağı kesin.

Aynı zamanda bir de sinema filmi versiyonu olan Don’t Knock Twice’ın toplamda 2-3 saat sürece bir senaryosu olduğunu söyleniyor ki bu bir VR oyunu için fazlasıyla yeterli.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr