Efsane Playstation 2 teması geri dönüyor!

Bir nesli kendine hayran bırakan Sony’nin efsanevi oyun konsolu Playstation 2’den esinlenilen yeni tema, çok yakında Playstation 4’e eklenecek.

Playstation 4’de PS Store üzerinden bir çok temayı ücretli veya ücretsiz olarak satın alabiliyoruz bilindiği gibi. Ancak yakında bizlerle olacak bu temanın duyurulması, ne yalan söyleyelim içimizde biraz heyecan yarattı.

Hala PS2’de oyun oynamaktan zevk alan ve bağımlısı olan kişiler var. O siyah ekranda çıkmasını beklediğimiz Playstation 2 logosunu kim unutabilir ki?

İşte, siz de böyle düşünüyorsanız bu tema içinize su serpecek.

PlayStation 4 için hazırlanan tema 6 Aralık tarihinde bizlerle buluşacak ve belki de Şubat ayı başında piyasada olacak olan Shadow of the Colossus’u bu tema ile desteklemek isteyeceksiniz, kim bilir?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3
Riot Games'in 10.Yıl kutlamaları için The Excel'deyiz. Birazdan ortalık karışacak. :) #leagueoflegends #riotgames… https://t.co/ylOaCmIuvt

Flickr