Farming Simulator 19 oynanış fragmanını yayınladı

Farming Simulator 19’in oynanış görüntülerinin bulunduğu ilk video yayınlandı

GIANTS Software tarafından 20 Kasım’da çıkarılması planlanan Farming Simulator 19’in bugün yayınlanan oynanış fragmanı Harvesting Crops’ta tarımcılığın temellerini keşfediyoruz.

Farming Simulator 19 en yeni markalar, araçlar ve ekipmanlar ile şimdiye kadarki en derin ve zengin tarım simülasyonu olmaya aday. Hem Amerika hem de Avrupa’da tarım yapma şansı sunan oyunda John Deere’in yanı sıra Case IH, New Holland, Challenger, Frendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr gibi 300’den fazla araç seçeneği mevcut.

Videoda aynı zamanda Farming Simulator 19’in yeni ekini “pamuk” da görünmekte. Aynı zamanda hayvan da yetiştirebildiğimiz oyunun yenilikleri arasında ilk kez eklenen at yetiştiriciliği de var. Farming Simulator’ın yeni oyununda yetiştirdiğimiz atlarla çevrede gezme şansına sahip olacağız.

Oldukça derin yönetim unsurlarıyla zenginleştirilmiş Farming Simulator 19 bugüne kadar konsol ve pc için yapılmış en gerçekçi tarım deneyimini bizlere sunacak gibi görünüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr