Firewatch film oluyor!

Şubat ayında piyasaya çıkan ve beklentimizi fazlasıyla karşılayan Firewatch’un bir de film uyarlaması geliyor.

Şubat ayında piyasaya çıktıktan sonra 1 milyondan fazla satan oyunun yapımcısı Campo Santo, hem film hem de yeni oyunda beraber çalışmak için daha önce Oldboy, The Night Before ve Neighbors gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Good Universe ile uzun vadeli bir sözleşme imzaladı.

Filmin detayları elbette belirsiz, ayrıca başrollerinde oyunda olduğu gibi Mad Men’den Rich Sommer ve The Walking Dead’den Cissy Jones’un bulunup bulunmayacağı da bilinmiyor.

4-5 saatlik kısa ama sıcacık bir hikâye sunan Firewatch’ta eşinin genç yaşta Alzheimer’a yakalanması sebebiyle alkolizmin kucağına düşen ve ardından Wyoming ormanlarında sakin, huzur içinde bir iş teklifini kabul eden Henry’nin öyküsüne konuk oluyorduk. Muhteşem görseller sunan yapımda Henry’nin yöneticisi konumunda olan Delilah ile telsizde konuştukça yakınlaşması ve hemen ardından başlayan tüyler ürpertici olaylar da oyunun başından kalkamamanıza neden oluyordu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr