2016’da Mortal Kombat X’a, 4 yeni DLC karakteri geliyor.

2016 ortasında Mortal Kombat X’a 4 yeni DLC karakteri geliyor. Yayımcı Warner Bros karakterlerin yanında yeni skinler ve yeni dövüş sahneleri geleceğini de duyurdu.

Yapımcı NetherRealm Stüdyoları henüz karakterlerin ne ve ya kim olacağını açıklamıyorken ve sır gibi saklıyorken elimizde ki tek görüntüyle yetiniyoruz (Aşağıda).

Mortal Kombat X’a yeni karakter gelmesine hali hazırda Predator ve ya Jason gibi karakterler ile alışığız. 13 Mart 2015, Cuma günü (13. Cuma), “Kombat Pack” ile Jason Voorhees’i selamlarken bir hafta sonra da Predator gelmişti. Bunları Mortal Kombat: Special Forces’dan Tremor ve Mortal Kombat 4’den Tanya takip etmişti.

Bakalım bu yeni gelecek olan ölümcül arkadaşlarımız kimler. Merakla bekliyoruz.

jpg (1)

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Haşmet 2 years ago | Cevapla
    Bir adet smoke ya da rain görüyorum orda.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr