Arkham Knight’a geçici çözüm

Bilindiği gibi Batman: Arkham Knight’ın PC versiyonu için Warner Bros “çalışınca oluyor” diyerek daha fazla yoğunlaştı bu aralar. En son, oyunun PC için Ağustos ayında tekrar satışa sürüleceğini belirten Warner Bros, şimdi de yeni bir yama haberiyle geldi!

Hatırladığınız üzere Batman: Arkham Knight’ın PC versiyonu sürüldükten çok kısa bir süre sonra çok fazla hata yüzünden geri çekilmişti. PC oyuncuları tam “bu nedir?!” demeye başladığı ve iadelerin yoğunlaştığı sırada Steam versiyonunun satışları durdurulmuştu. WB bu hatasından sonra tekrar benzer şeyler olmasın diye ipleri ellerine daha sıkı aldı. Daha oyun yeniden satışa çıkmamışken, oyunu geri vermeyen sadık müşteriler için ve önümüzdeki ay çıkacak Arkham Knight için “geçici” bir yama duyurusu yapıldı.

Duyuruyu Steam forumu üzerinden yapan yetkililer; “Bu yama, 27 Hazirandan itibaren belirlediğimiz hataları kapsıyor. Bu geçici yamayı tamamen bitirince size daha detaylı bilgiler vereceğiz. Sabrınız ve bize hatalar hakkında geri dönüşleriniz için minnettarız. Sonuçları gözlüyor ve tam yama için bütün hızımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Evet sendeyiz Warner Bros DLC’lerin bile hatası olursa satmayacağını belirttikten sonra oyunun tam hali için uğraşa devam ettiklerini söyledi. Marka imajı için ve Batman imajı için yeterince kötü şeyler yaptılar zaten.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr