Attack on Titan’ın ilk görselleri harika gözüküyor!

2009 yılında Hajime Isayama tarafından çizilen bir Manga olarak başlayan, daha sonra anime, sonra da film olarak hayatına devam eden Attack on Titan’ın oyununa ait ilk görseller harika gözüküyor.

Hajime Isayama tarafından yaratılırken 65 sayfalık bir one-shot olarak tasarlanan, ardından ilgi görmesinin ardından 15 cilte ulaşan anime, yüz yıl kadar önce aniden ortaya çıkan devler sebebiyle kendini yüksek duvarlarla çevrilmiş şehirlerin içine hapseden insanların günün birinde 50 metreden daha uzun bir Titan’ın ortaya çıkması ile yaşadığı korku ve çaresizliği anlatmakta. Isayama bu şehirleri yaratırken Almanya’daki Nördlingen şehrinden esinlenmiş ve serinin başarısı üzerine 2013’te 25+5 bölümlük bir anime serisi çekilmişti. Ayrıca bu anime 2016 yılında kaldığı yerden devam edecek.

Filme gelirsek, pek çok kişi bu filmin hayatı boyunca izlediği en berbat yapımlardan biri olduğunu söylüyor, hatta Death Note filmlerinden bile daha aşağıya koyan var, bu açıdan çok merak etmiyorsanız eğer bulaşmayın diyoruz.

Attack on Titan’ın görselleri PS4 versiyonundan ve anladığımız kadarıyla karakterler cel-shaded çizimlere sahip olacaklar. Ayrıca bu görseller de son derece güzel gözüküyor. Tecmo Koei oyunun yapımıyla Dynasty Warriors’un yapımcısı olan Omega Force’un görevlendirildiğini açıkladı ve bu da ellerindeki en iyi kaynakları oyuna aktardıkları anlamına geliyor. Oyunun yeni nesil konsollar için bu kış Japonya’da, 2016 içinde de batı ülkelerinde piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Furycane 6 years ago | Cevapla
    2013 yılında yayınlanan anime serisi 25 bölüm olarak yayınlandı. (İlk başta 13 olarak karar verilmişti ama.)
    • Kürşat Zaman 6 years ago | Cevapla
      Düzeltme için teşekkürler, ikinci sezon gelene kadar oturup izleyeceğiz artık ;)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.