Bard’s Tale IV’e omuz verene eski oyunlar bedava!

inXile Games’in 1.250.000 dolar hedefli Bard’s Tale IV kickstarter kampanyasında hedefe sadece 100.000 dolar kaldı.

Tüm RPG tarihinin en matrak, en berduş karakterlerinden Bard’ın dördüncü macerasının bu sonbaharda PC oyuncuları ile buluşması beklenirken, inXile oyuna 20 dolar üstünde bağış yapan oyunculara serinin ilk üç oyununu hediye edeceğini duyurdu. Tahmin edebileceğiniz gibi bu üç oyun arasında 2004 yapımı The Bard’s Tale bulunmuyor. Hediye edilecek oyunlar orijinal üçlemenin parçaları olan The Bard’s Tale (1985), The Bard’s Tale 2: The Destiny Knight (1986) ve The Bard’s Tale 3: Thief of Fate (1988).

Oyunun grafik motorunun maharetlerinin sergilendiği ilk oyun içi trailer’ı daha önce paylaşılmış ve oldukça da beğenilmişti, izlemeyenler için tekrar paylaşalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr