League of Legends’a 5.11 yaması geldi

Dünyanın en çok oynanan ve e-spor dünyasının önemli oyunlarından biri League of Legends yeni güncellemesine sonunda kavuştu. Riot 5.11 yaması ile beraber gelen değişiklikleri yayınladığı yama notlarında oyunculara sundu.

Notlara göre bazı şampiyonlarda düzenlemelere gidildi ve Uğursuz Korkuluk haritası da bazı yönlerden elden geçti. Şampiyonlara baktığımız zaman Katarina, LeBlanc ve Hecarim’in biraz göze batan bir saldırgan yapıda olmaları gerekçe gösterilerek bazı özelliklerinin törpülendiği açıklandı. Bunun dışında Caitlyn, Kha Zix ve Aatrox’un bazı yetenekleri geliştirilerek bu karakterlerin oyunlarda biraz daha ön plana çıkmaları sağlanmaya çalışıyor.

Ayrıca Riot, Uğursuz Korkuluk haritasında bir takım görsel iyileştirmeler ve oyun içi dengenin daha oturaklı olması adına bir takım değişiklikler yapıldı

patch_notes_banner_20

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Aram Dildar 2 years ago | Cevapla
    Yeni güncellemeyle tam ekran yapınca oyun sapıtıyor bende. Düzeltilmesi gerek ama iyi bir güncelleme. Kha Zix kullandığım kahramanlardan.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr