Batman V Superman: Dawn of Justice’in kısa tanıtımı yayımlandı!

Zack Snyder’ın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Ben Affleck ve Henry Cavill’in paylaştığı Batman V Superman: Dawn of Justice’ın kısa tanıtımı yayımlandı.

Batman V Superman: Dawn of Justice fragmanı Çarşamba günü Amerika’nın ünlü talk-showlarından Jimmy Kimmel’in programında yayımlanacak ancak bunun öncesinde yapımcılar izleyicilere kısa bir tanıtım yayımladı. Bu kısa tanıtımda Superman tarafından ele geçirilen Batman’i görüyoruz ve Batman’in maskesini çıkararak Superman ile kısa da olsa yüz yüze geldiğini görüyoruz.

Efsanevi iki kahramanın karşı karşıya geldiği Batman V Superman: Dawn of Justice 25 Mart 2016’da vizyona girecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr