Crytek’ten VR bombası: Robinson: The Journey

Crytek’in duyurduğu yeni sanal gerçeklik-keşfetme-macera oyunu “Robinson: The Journey” ile sınırları olan görselliği unutun arkadaşlar, gerçek anlamda dokunabileceğiniz ve hissedebileceğiniz şaşırtıcı bir dünyanın içine giriyoruz. Bonus olarak da bol bol dinozorlar var.

CryEngine’in tüm gücünü kullanacak olan Robinson: The Journey’de oyuncular, daha önce hiç tanık olmadıkları bir şekilde oyun dünyasının içinde yer alacak ve esrarengiz bir gezegene düşen bir çocuğu canlandıracaklar. Çevrenizi 360 derece keşfetme özgürlüğü sayesinde, etrafındaki zengin ekosistemle etkileşime giren oyuncular öncü rol üstlenerek, keşif sırasında inanılmaz sırları açığa çıkaracaklar.

Crytek, Bu gunlerde çok meşhur olan dinozorları da unutmuş değil. Yayınlanan tanıtım videosunda bile gelen dinozordan kaçma isteği uyandırıyor. İnanmayan olursa buyurun;

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. emre 2 years ago | Cevapla
    Wow cidden iyiymiş, VR olmamasına rağmen o trex ödümü kopardı bi de VR dan baksak altımıza etcez anlaşılan

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr