Eagle Vision mı demiştiniz?

Ubisoft önümüzdeki hafta satışa sunulacak oyunu AC: Syndicate’in yeni kartal bakışı modunu tanıtmak için bir video yayınladı.

Diğer oyunlardan farklı olarak Londra’yı bir kartalın gözünden görmemizi ve düşmanlarımızı ve hedeflerimizi saptamamızı sağlayacak olan yeni Eagle Vision özelliğini tanıtmak için, bir kartalın sırtına 4K çekim yapabilen bir kamera bağlayan, sonra da Londra semalarına salan Ubisoft’un videosu oldukça ilginç gözüküyor.

Bu video için Chris O’Donnell’ın 29 yaşındaki ihtiyar yoldaşı Sidney Londra’nın belirli noktalarından uçuşa geçerek Londra’yı daha önce görmediğimiz bir açıdan, gerçek bir kuşun gözünden bizlere ulaştırdı. Bu yerler ise Walkie Talkie (20 Fenchurch Street’te), Sky Garden’ın 35.katı (150 metre), The Heron Tower’daki Sushi Samba (241 metre), Trafalgar meydanı, City Hall ve Shakespeare’in Globe tiyatrosu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr